Na úvodní stránku

Dnes je sobota
08.05.2021


Výprasky od dospělých

Dominik

20.02.2013

archiv

Přečteno: 18037

Komentářů: 11


Dominik minule ve svém vyprávění o svých výprascích a svých kamarádech skončil obdobím, kdy si nechali dávat výprasky i od dospělých.


Už před několika lety jsem zkoušel občas provokovat i dospělé, kteří se tvářili, nebo aspoň vyhrožovali tím, že mi dají na zadek. Ve škole jsem občas dostal přes zadek ukazovátkem od některých učitelů. Ale to bylo spíš symbolické. I když jednou na škole v přírodě nám jeden učitel vyhrožoval opravdovým výpraskem, jinak, že nás pošle domů. Zavolal si nás čtyři kluky – Lukáše, Davida,Borise a mě na svůj pokoj a dostali jsme na zadek. Bolelo to, ale dalos e to vydržet. Bylo to asi jako takový střední výprask od mojí mamky. Řemenem přes kalhoty.

 

Já dostal ještě dvakrát na zadek na táboře, vždycky prutem. Po prvé jsem si z toho nic nedělal a bylo mi to spíš příjemné. Sice jsem byl den hodný, ale pak jsem provokoval a když jsme měl pár dalších průšvihů, tak jsem dostal na vybranou na zadek na nástupu před celým táborem nebo vyloučení. Smlouvání, aby to nebylo na nástupu nepomohlo, tak jsme s tím nakonec souhlasil. Bolelo to víc než ten první výprask a byla to větší ostuda, takže pak už jsem se snažil být hodný. protože jsem hodně živé povahy, tak jsem průšvihy měl, ale vedoucí ocenili snahu, tak mi už další výprask nedali.

 

V několika případech mi chtěl dát na zadek chlápek, kterého jsem se ale celkově bál, tak jsem se nenechal a radši jsem utekl. Ale v dalších případech, kdy to byli dospělí, které jsem znal, jsem si na zadek dát nechal. Bylo mi to víc příjemné, než to bolelo, i když trochu to teda bolelo taky.

 

Před pár měsíci to na nás zkoušel taky jeden chlápek, když jsme byli trochu víc hlučnější v parku. Zjevně si hledal záminku a rád by nám dal na zadek. Nás ale bylo dost pohromadě a tak jsme se nedali a řekli jsme mu, že jsme nic tak hrozného neudělali a že i když půjde žalovat rodičům, že už doma stejně nedostaneme. V té době už většině z nás bylo patnáct.

 

O pár dní později nás oslovil tenhle člověk znova. Konkrétně teda mě, kkterý jsme mu oprv eřekl, že mi už bylo patnáct a na zadek uiž doma nedostávám (I když si tím tak jistý zase být nemůžu, protože kdybych udělal nějaký velký průšvih, tak bych od táty možná ještě dostal.) Dostal jsem nabídku na výprask za peníze, pro začátek prý pětadvacet rukou za 100 korun. Ušklíbl jsme se na to, že nemám zájem. Ale nedalo mi to, abych o tom nepřemýšlel. Potkával jsme ho potom skoro každý den, nic neříkal, jenom se po mě díval. Tak jsme o tom řekl Vojtovi a Vojta byl pro, kdyby nás bylo víc, aby nám nemohl nic udělat. Tak jsme to domluvili s Frantou a Lukášem a navrhl jsme mu, že ve čtyřech za 400,-- Kč, každému rukou 25 ran u nás v klubovně. Souhlasil. A nakonec se to rozrostlo na dvojnásobek a dostali jsme ještě každý pětadvacet řemenem. Polovinu dal předem, polovinu potom. Rukou to nebolelo vůbec, jenom to bylo příjemné, řemenem to bylo příjemné a bolelo to jenom hodně málo. Takže jsme byli spokojení a on taky.

 

Naše spolupráce pokračovala. Nás přibylo, přidali se i další kluci. A on měl i další zájemce. Někteří nám chtěli dát větší výprask za víc peněz. O to měli zájem hlavně Paul, Jakub a Majkl. Udělali jsme si ceník. Nejdražší výprask byl za 1.000,-- Kč a to 25 libovolně velkých ran na holý zadek a to buď řemene, nebo prutem nebo prádelní vařečkou nebo pravítkem a nebo dřevenou laťkou nebo parketou. Začal o nás být zájem, protože nám už je většině patnáct, ale jsme menší postavy a vypadáme na míň. Někteří ze zájemců dávají výprasky u těm, kterým ještě 15 nebylo, ale někteří se bojí a trvají na věku 15 let.

 

Mě bylo 15 v únoru a vypadám tak na 13 až 14 let. Vojta taky na 17 let nevypadá, protože je dost malý. Já ho celkem úspěšně dorostl. Teď v září mám 165 cm, Vojta je jenom o tři centimetry větší. Zájem o nás je dost velký a to o výprasky všeho druhu, menší levnější i větší a dražší. Ale největší zájem je o takové ty střední. Velký zájem je ale o Paula, kterému je 18 let. Pár zájemců totiž vzrušuje to, že si od nich nechá dát už osmáctiletý kluk na zadek. Velký zájem je i o Frantu, kterému je taky už 18. Ten si ale nenechává dávat tak velké výprasky jako Paul. Tem měl zatím nejdražší zakázku az 2.000,-- Kč. To byl ale fakt velký výprask na holý zadek, kdy dostal 25 řemenem, 25 prutem a nakonec ještě 25 prádelní vařečkou.

 

Já si na holý zadek nechávám dávat jenom výjimečně a maximálně 25 ran. Občas si ale nechám dát kombinopvaný výprask, kdy třetina je v tzeplácích, pak stáhnu tepláky, dostanu druhou třeninu přes trenýrky a nakonec poslední třetinu na holou. Za takovýhle výprask řemenem jsem dostal 700,-- Kč. Radši mám ale kombinaci 25 v teplácích nebo džínách a 25 přes trenýrky. Ty jsou podle velikosti za 400 až 500 korun.

 

Nejradši dostávám na zadek vojenským řemenem. A nejradši v teplácích. Mám asi deset stálých zájemců, z nichž šesti dávám slevu, protože mi dají výprask vždycky tak, že je to víc příjemné, než to bolí. Občas si beru i nové zájemce, kteří se obměňují častěji. Nejvzrušující jsou výprasky na zálohu 1.000,-- Kč, kdy není předem jasné, jak velký výprask to bude. K dispozici je řemen, vařečka, dřevěná laťka a prut. Můžu dostat čímkoli a v předem neurčeném množství do dioby, než je podle ceníku vyčerpáno 1.000,-- Kč. Může to být ale i menší výprask a pak se spočte cena a zbytek se vrátí. Je tam dost vzrušující pocit, že dopředu nevím, jak moc velký výprask dostanu. Nevím čím dostanu a nevím, jestli dostanu jenom v teplácích nebo dostanu poručeno je stáhnout a případně i stáhnout trenýrky.

 

Na výprasky chodím v teplácích a pod nima mám trenýrky. Někdy ale na výslovné přání si beru na výprask džíny nebo manžestráky nebo kapsáče.

 

Nakonec jsme rád, že jsme se s tím človějem dohodkl a na jeho nabídku reagoval, protože mě i kamarádům teď shání dost zájemců. Má z toho provizi, kterou si vybírá buď v procentzech z utržených peněz a nebo tím, že si občas vybnere někoho z nás, komu dá výprask zadarmo. To jsou ale střední výprasky přes kalhoty. Když má chuť dát někomu z nás velký výprask, tak ten si normálně zaplatí. Hodně ho baví dávat na zadek Paulovi a Frantovi, kterým už je osmnáct. Ale já s Vojtou od něj dostáváme taky docela dost často.

 

Super vzrušení taky je, když někteří z dobrých kamarádů, kteří mi můžou dávat výprask zadarmo, si výprask zaplatí. To znamená, že mi dají víc než normálně a já vždycky přemýšlím, kolik a proč. Jestli jsem je nějak naštval nebo proč mi chtějí dát větší výprask. A o kolik bude větší. Jeden kámoš si totiž dal výprask zálohový za 1000 korun, takže jsme vůbec nevěděl, co můžu čekat. Trochu jsem se bál, ale bylo to docst vzrušující. Nakonec to byl výprask asi za 200,-- Kč. On pak říkal, že si občas představoval, jak mi jednou doopravdicky pořádně nařeže a že ho tahle představa tak vzrušovala, až si koupil tenhle výprask. Zadek mě po něm tenkrát chvíli pálil, ale protože začátek byl hodně příjemný a byl to dobrýá kamarád, tak jsme mu to dal za těch 200,-- Kč. Jinak by takovýhle výprask stál tak 300 až 400 Kč.

 

Jednomu kamarádovi se tu stalo, že si od něj koupil výprask jeho učitel. Byl to zálohový výprask za 1000 korun a celou částku vyčerpal a fakt ho opravdicky seřezal. Od té doby si ten kluk vůbec tyhle zálohové výprasky nebere, protože se bojí. Mě na těch zálohových výprascích vzrušuje právě to, že nevím, kolik dostanu. Jestli třeba nedopadnu jako ten můj kamarád. To, že bych takovýhle výprask mohl dostat, je pro mě dost vzrušující. Asi bych v tu chvíli nebyl rád, ale myslím, že pak bych na něj docela rád vzpomínal. Při tom, kdyvby někdo přišel a chtěl si takový výprask objednat, tak bych do toho asi nešel, protože bych se bál. Ale možná bych si troufl, nevím. Asi je lepší dostat pořádný výprask, když o tom člověk dopředu neví, že bude tak velký.

 

Někteří kluci mají zálohové výprasky, ale s omezením, že ani jeho část nebude na holý zadek. On pořádný vejřez jde dát i přes trenýrky. A občas sem chodí zájemci, kteří chtějí vidět, že to toho, komu dávají výprask, hodně bolí.

 

Docela si užívám to, že je mi už 15 let. Před tím jsem měl občas chuť na výprask a řešil jsem, jak to udělatm abych ho dostal, aby byl dostatečně vzrušivý a nebyl moc velký. A oslovit úplně cizího člověka je riziko. Teď mám vystaráno, protože ten člověk ty lidi prověřuje, ze začátku je u toho, aby zasáhl, kdyby bylo potřeba. A ještě za to jsou peníze, které jsou přilepšením ke kapesnému. Navíc jsem z těch lidí získal i pár přátel, od nichž si nechám dát i zadarmo, protože je mi to od nich hodně příjemné.

 

Mám pár kamarádů, kterým ještě 15 není a výprasky se jim taky líbí. Tomášovi dokonce i docela dost velké. Těžko ale shání zájemce, kteří by jim nařezali. Občas jim sice někoho dohodíme, kdo nám věří a riskne to, že z toho nebude průšvih, ale bojí se za to platit, protože pak, kdyby to na něj prasklo, by to měl horší.

 

Velký zájem je o nás patnáctileté, co vypadáme na míň. Protože znám pár lidí, kteří by radši dávali výprasky mladším, ale bojí se a proto dávají až od 15 let. Pro ně jsme my mladší, co vypadáme na míň, ideální.

 

Občas přijdou i zájemci, kteří to chtějí obráceně. Jsou dospělí a chtějí dostat výprask od nás kluků. Pro ně jsme my patnáctiletí také ideální, protože už máme dostatečnou sílu a nehrozí jim, že by je někdo stáhal za to, že si nechávají nařezat od dětí. Většinou si nás bere tak dva až čtyři, někdy i víc, abychom se na něm vystřídali. Dávat výprask takovému dospělákovi mě taky baví a jsem docela i levný :))) Ale jdu do toho nejméně v páru, nejraději ve čtyřech či více. To kdyby se třeba naštval a chtěl nám ten výprask vrátit. I když i to by bylo vzrušující, jenže není záruka, že by nám dal jenom na zadek.

 

Asi přidám do nabídky výprask dospělákovi s následnou odvetou placený zálohově. Bude na něm, jak velký výprask si nechá dát a komu z nás potom nařeže a kolik.

 

Je zajímavé, že služby výprasků si berou většinou muži. Zatím jenom dvakrát přišla žena, která si vybrakla kluka a za peníze mu dala výprask na zadek. Já dostal výprask od ženský (když nepočítám mamku nebo pár učitelek) zatím jenom jednou o Velikonocích. chtěl jsem zkusit, jaké to bude a tak jsem se nebránil. Nebylo to špatné :)))


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

Bez nadpisu

20.03.20 01.38

Perdita-LUDIX 87

RE:RE:Re: Výprasky od dospělých

24.08.14 08.20

Petr

Bez nadpisu

25.07.14 14.58

Hlavně opatrně

29.05.14 23.49

Perdita

Bez nadpisu

27.04.14 07.45

Bez nadpisu

27.04.14 07.45

RE:Re: Výprasky od dospělých

19.11.13 16.05

Laminát

RE:Re: Výprasky od dospělých

08.08.13 19.41

Dominik

Článek

21.02.13 08.43

Martin

Re: Výprasky od dospělých

20.02.13 14.11

František

Číst komentářeZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.