Na úvodní stránku

Dnes je sobota
08.05.2021


Jak ze mě matka vychovala spankera

Redakční poštou

17.01.2013

archiv

Přečteno: 5265

Komentářů: 2


Přinášíme zajímavý příběh, který se skutečně stal.


Prakticky nikdy jsem nebyl od rodičů trestán. Nikdy jsem nedostal pořádně na zadek, což ovšem ostře kontrastovalo s výchovou mého bratra. Ten byl od matky (otec je spíše „uťápnutý“) trestán na zadek velice intenzivně. Výprasky sice nebyly příliš časté, zato však intenzivní. Matka nikdy údery nepočítala, taktéž se nikdy neomezovala na tradičních pětadvacet, vždy tepala pokud jí stačily síly.

Bratr dostával na zadek vařečkou. Matka tehdy hodně cvičila, takže měla i docela sílu. Místo výzvy ohni se, podej mi vařečku a podobně si bratra většinou silou položila do pozice vleže na břiše a plným nápřahem zasahovala vařečkou jeho zadek. Stávalo se, že bratr přišel domů, s odůvodněním, že pozdě, jej matka chytila za rameno a strhla k zemi. Hned v předsíni si jej položila na koberec, přidržela kolenem, nohy mu nechala mírně rozkročené a už sázela pravidelné údery na zadek. Používala plný nápřah, s vařečkou nad hlavou, přesto byla mrštná a vařečka dopadala na bratrův zadek ve velice rychlém tempu.

Mohlo se stát cokoli, běžný prohřešek, ale vždy byl potrestán bratr, přestože na zadek jsem zasluhoval já.

Jednou jsem si něco lepil a nepovedlo se mi to - ve finále se papír roztrhl. Bratr se škodolibě zasmál, nic víc. To ale matka přiběhla s vařečkou v ruce, přidržela si jej na otomanu v poloze vleže na břiše a výprask začal. Obvykle bratr dostával na zadek přes džíny či tepláky (budiž matce ke cti, že výprasky nebyly na holou, ovšem měla sílu v ruce, takže i v tomto případě byly vydatné), tentokrát měl na sobě pouze trenky. Pecky dopadaly pravidelně na jeho zadek, jak se svíjel bolestí, pokoušel se přitlačit ke zdi. Máti ho však držela, takže se mohl pouze z břicha otočit na bok. Matka bleskurychle pootočila vařečku o devadesát stupňů a místo úderů shora dolů teď zasahovala jeho zadek rychlými forhendy.

Při další příležitosti, nevím, jaký byl důvod, ale zřejmě banální, jsem zprvu nechápal, proč bratr leží v obýváku na zádech a matka je skloněna nad ním. Zprvu mě napadlo, zda mu není špatně a nechce mu pomoci, až později mi došlo, že si kryje zadek. Když se pokusil z obýváku utéci, matka jej chytila a vlekla zpět. Bratr se pokusil předsunout nohy a zapřít se proti směru, ale nebylo mu to nic platné. Matka jej pevně tiskla kolem ramen a v jedné ruce držela vařečku. Když se neubránil, dotáhla jej do pokoje, strhla na zem, zafixovala v ležící poloze a vařečka už tepala bratrův zadek. Mé pokusy výprasku zabránit byly neúspěšné.

Když bratr hrál na housle, měl nějakou poruchu a něco si spravoval. Matka jej přepadla s okamžitým ultimatem, že pokud něco hned neuklidí, dostane smyčcem na zadek. Skutečně mu jej po chvíli vytrhla a na zadek jím dostal, dokud mu matka nerozlámala špičku. Bratr byl tehdy doma, na sobě měl pouze tmavomodré slipy a přes ně dostával smyčcem na zadek.

Pak se opět vrátila ke slovu vařečka. Matka mezitím výprasky precizovala a zatímco dříve to bylo padni kam padni, nyní už pravidelně střídala obě hýždě. To použila i jednou v případě, že vařečku nestihla připravit - bratrovi naplácala zprvu rukou, pak ale zaťala dlaň v pěst a pěstí bratrovi dávala střídavě do levé a pravé hýždě. Pokoušel jsem se jí také vařečky schovávat, aby bratra trestat nemohla. Většinou je našla, jednou však použila kvedlačku. Z jejího chování k bratrovi jsem zprvu špatně usínal, jak jsem si ovšem později zvykl, začaly mě výprasky lákat. Když jsem býval doma sám, oblékl jsem si přiléhavé tepláky a občas si naložil.

Hlavní selfspanking byl ovšem před deseti lety, kdy jsem našel v dílně velikou prádelní vařečku. Šel jsem si odpoledne zaběhat, vždy když jsem se ještě zahřátý vrátil a měl na sobě tenké běžecké šponovky, přes něž je výprask dobře cítit, seběhl jsem do dílny, opřel se o stůl a prádelní vařečkou si naplácal. Dával jsem si střídavě na levou a pravou hýždi, jak jsem to dříve odpozoroval.

Když jsem přemýšlel nad tím, jak je to k bratrovi nespravedlivé, jednou se mi to promítlo i do snu. V tom snu bylo hlavní myšlenkou, že to musím matce oplatit - a sen pokračoval tím, že máti přistoupila v modrých strečových kalhotách ke stolu. Po lehkém strčení do ramene se ohnula, já vytáhl vařečku ze šuplíku a začal vyplácet její zadek.

Když jsem se probudil, uvědomil jsem si, jak absurdní sen to byl - samozřejmě bych na matku ruku nevztáhl. Tam ale začalo sílit uvědomění, že bratrovy nezasloužené výprasky jsem zasluhoval já a začala sílit má submisivita.

Tak se všechny mé fantazie odvíjejí od matčiny výchovy bratra. Hlavní preferovanou polohou je pro mě leh na posteli či lavici, z nástrojů hlavním favoritem vařečka a na druhém místě dřevěná plácačka (ta nejprve malá, jednohýždní na střídavé údery, po ní pak velká, zasahující obě hýždě naráz. Přestože svědomí trochu pracuje a já to zatím nepraktikuji, podařilo se matce vychovat perfektního spankera. Paradoxně ale tím, že mi nikdy nedala na zadek.

 

Vladimír Orsen 2007-06-24


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

Bez nadpisu

08.07.20 19.18

video k mému příběhu

27.11.19 14.50

Vladimír

Číst komentářeZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.