Na úvodní stránku

Dnes je sobota
25.01.2020


Martinova poradna

Před časem jsme publikovali reportáž „I výprask může být příjemný“, která vyšla původně na Speed Expressu. Protože Martin, o kterém reportáž je, je našim externím spolupracovníkem a na našem serveru publikuje, dohodli jsme se s ním, že povede tuto poradnu.

Martin je sice ještě hodně mladý, ale kdo si přečetl zmíněnou reportáž, pochopil, že nějaké ty zkušenosti již má. Proto se rozhodl se s vámi o ně podělit. Máte-li na toto téma dotazy, můžete je posílat na email m.poradna(Z)nazadek.cz a nebo, pokud váš dotaz nneí hodně soukromý a nechcete-li, aby byl zcela anonymní, můžete k němu využít nové téma v diskusi s názvem Martinova poradna. Tam se teď těžiště Martinovy poradny přesouvá. Samozřejmě závěry z diskuse či upoutávky na ní, bude-li to účelné, zveřejníme i v magazínu. Starší články z Martinovy poradny z důvodu toho, že časem pozbyly aktuálnosti, opakovat nebudeme.

Protože jde o archivní článek, ale Martinovu poradnu opravdu obnovujeme, budou vám spolu s Martinem radit i Papíno a Matěj. Mají podobné zkušenosti jako Martin a budou vám věkem bližší, protože Martin je už o 7 let starší.Přidání komentáře k článku Martinova poradnaNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.