Na úvodní stránku

Dnes je pátek
23.04.2021


Jaký je můj brácha

Můj brácha je o 6 let starší, takže je mu teď 17 let. Nemáme se nijak moc rádi, protože se na mě dost frajeří a vytahuje a já moc možností, jak se bránit nemám. Ale nebojte, všechno si od něj líbit nenechám a pomsta je někdy sladká.

Naštěstí máme s bráchou každý svůj pokoj, což je myslím výhoda hlavně pro mě. On ke mně moc často nechodí, protože kdyby za mnou přišel a měli jsme nějaký konflikt, který by řešili rodiče, tak by to odnesl hlavně on. Pokud přijdu já za ním a je nějaký konflikt, tak to rodiče dost pečlivě vyšetřují. Takže v tomhle jsem jako mladší malinko ve výhodě. Brácha mě nikdy nechodí provokovat ke mně do pokoje, kdežto já někdy jeho jo, ale taky za ním chodím i normálně, když se chci něco dohodnout a konflikt tedy vyvolá někdy i on. Takže v bráchově pokoji je to tak na půl, u mě konflikty nejsou, protože brácha ke mně radši nechodí vůbec a určitě ne, když nemá čisté svědomí a ví, že na něj mám vztek.

Další věc, které se budete asi divit, ale můj brácha, kterému je teď 17 let, dostává ještě také od fotříka řemenem na zadek. A bude prý dostávat do doby, dokud bude bydlet u rodičů a nebude finančně zcela nezávislý. Ale fotřík je stejně schopný mu i potom dát na zadek, pokud třeba nepřijde na noc domů a neřekne to a nebo kdyby dělal nějaké jiné problémy. Třeba provokoval mě :))) Takže až bude brácha vydělávat, pokud bude bydlet s námi, tak se sice nebude muset dovolovat, kdy může přijít domů, ale pokud přijde řekněme po půlnoci, tak to bude muset nějak oznámit. A samozřejmě, až bude vydělávat tak bude muset přispívat rodičům na domáctnost a případně i pomáhat. Fotřík ale říkal, že z toho pomáhání se může vyplatit, když přispěje víc. Takže pak to všechno odřu já :((

Před časem mě brácha vyhecoval, že jsem si udělal rekord tří výprasků ne za týden, ale za den. Byla to sázka, že to za den zvládnu a troufnu si na to. Slíbil mi za to vrtulník ovládaný na vysílačku. Tak to jsem do toho samozřejmě šel. Takový vrtulník stojí i za pořádný výprask. A fotříka přimět k výprasku není fakt žádný problém. Takže první výprask (ten malý) byl za to, že jsme nepřišel ze školy rovnou domů a hodinku jsme se jen tak poflakoval po městě. Pak jsem si místo učení sedl k počítači a patřil hry. To byl druhý výprask. To už mě zadek trochu pálil a do toho třetího se mi nechtělo. Ale představil jsem si ten vrtulník a šel jsme za chvíli do toho. Nechal jsme si to až na večer, kdy jsme pařil na počítači hry. Když mě přišla mamka posílat do postele, tak jsme řekl, že už jdu, ale pařil jsem dál. To samé jsem odpověděl i fotříkovi a zase jsme pařil dál a tak tu byl fotřík za chvíli s řemenem a já dostal a měl jsme svůj rekord tři výprasky v jednom dni. Však mě taky pořádně pálil asi čtvrt hodiny zadek a spal jsme na břiše. Ne, že bych teda nemohl sedět, ale těsně po výprasku jsem fakt radši neseděl, protože to příjemné nebylo. A v posteli jsem byl během dvou minut po výprasku.

Jenže vrtulník jsem od proradného bráchy nedostal. On ho totiž ještě ten den vyměnil s jedním klukem. Při tom věděl, že já mám ty svoje výprasky naplánované právě na ten den. A ještě si ten …. nafilmoval skrytě na kameru ten můj první výprask, který mi dal fotřík v obýváku. Pak si to přehrával ve svém pokoji. Ale už tu kazetu nemá, protože jsme mu ji samozřejmě šlohl.

Když udělal brácha podraz, tak jsem mu dal šanci, aby nabídl místo vrtulníku něco jiného, protože já tu sázku vyhrál a celkem dost mě to bolelo. Brácha se mi ale vysmál. Nechal jsem to teda dva týdny uležet, kdy mi vypršely všechny timeouty od všech tří výprasků a pak jsme dal bráchovi ještě jednu šanci. Znova se mi vysmál a tak jsem šel za fotříkem žalovat. Řekl jsme mu, že mě k těm třem výpraskům vyhecoval brácha a že mi za to slíbil vrtulník, který ale mezitím vyměnil. Fotřík to vyšetřoval u mě v pokoji, kam si bráchu zavolal a brácha samozřejmě dostal výprask. Pro to jsme to taky dělal. A protože to bylo u mě v pokoji, tak jsem mu oplatil to, jak si nafilmoval můj výprask ataky jsem si ho nenápadně natočil. Najdete ho tady. A klidně se pokochejte, protože brácha si ten výprask zasloužil. Navíc po tom jsme dostal na zadek i já, že jsme se sázel. Já ale dostal tentokrát hodně málo :)) Trochu míň, než na tom výprasku, na který jste koukali minule ale hlavně jsem měl pod džínami dvoje tepláky, takže mě to nebolelo vůbec.

Brácha měl vztek a tak, když fotřík odešel, mi řekl, že jsem žalobníček a pokusil se mi dát pohlavek. Nějak zapomněl, že je u mě v pokoji. Já samozřejmě uhnul, ale rozkřikl jsme se na něj „Co mě fackuješ!“. Fotřík to samozřejmě slyšel a hned se vrátil a brácha dostal další výprask a větší. Ten jsme si bohužel nestihl nafilmovat. Ale koukalo se na fakt pěkně. A ke spokojenosti z dobře vykonané pomsty mi už chybělo, aby brácha dostal dnes ještě jeden výprask. Ale nebojte, ten jsem mu taky zařídil. Když totiž brácha odcházel, tak už si tolik netroufal, ale aspoň mi pohrozil pěstí a řekl „Počkej zítra venku!“ Tak jsem šel zase za fotříkem. Brácha sice zapíral, ale dostal stejně ten třetí výprask a docela pořádný. Tentokrát v obýváku, takže jsem to zase nemohl natočit.

Když na mě pak brácha druhý den fakt šel, tak jsme mu řekl ať mě nechá, že to byla pomsta za ten vrtulník a teď, že jsme si kvit. Jinak to na něj řeknu a bude mít čtvrtý výprask a konečně aspoň uvidím, jak takovej čtvrtej velkej výprask vypadá. A tak toho brácha radši fakt nechal, protože výprasku, který by ho čekal, se fakt bál. A než vypršel timeout jeho tří výprasků, tak ho to naštěstí přešlo a pak mě dal jenom pár kopanců do zadku, které zase tolik nebolely.

Teď máme z bráchou příměří a vzájemně na sebe nežalujeme. On mě ale surově nemlátí a nedělá už podrazy. Ty ale nedělá proto, že já se s ním už nevsázím. Brácha mě ale potom chtěl oplatit tu sérii tří výprasků, já mu ale řekl, že já bych mu to pak oplatil zase a tak jsme se dohodli, že bude lepší, když toho necháme. Podle mě jsme si kvit, protože já dostal tří výprasky kvůli vrtulníku, který jsem od něj nedostal (takže to bylo stejně kvůli němu) a on dostal tři výprasky jako moji pomstu (tedy kvůli mně). Brácha to ale nebere, že jsme si kvit, ale přesto „velkoryse“ na příměří přistoupil a neoplatil mi to.

Když už si brácha nafilmoval ten můj první výprask z těch tří, tak se na něj taky koukněte. Najdete ho tady a doufám, že mě aspoň politujete, protože to bolelo. Navíc jsem v té době ještě neznal tu fintu s tepláky pod džínami a neměl jsem ani vůbec nic v zadních kapsách. Takže to bolelo celkem dost, i když se to vydržet dalo.

Jinak ty věci v zadních kapsách taky dost pomáhají, takže pokud vám to rodiče strpí, vám to doporučuju. Výprask sice stejně dostanete mezi ně, ale když tam ty věci máte a pořádně zatáhnete zadek, tak ty věci zabrání kalhotám, aby vám při zastrčením zadku byly těsně u něj a je tam malá mezera, která fakt celkem dost tlumí. Já na to přišel náhodou a od té doby si dávám věci přednostně do zadních kapes.Přidání komentáře k článku Jaký je můj bráchaNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.