Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Druhý výprask ve vzpomínkách

admin

24.12.2017

Povídky

Přečteno: 2799

Komentářů: 0


Vzpomínky na další výprask, kdy jsme byli na výletě v Polničce. Opět trochu vylepšené, jak bych to udělal dnes s odstupem času, kdyby se šlo do té doby vrátit. Proč si na Štědrý den trochu nezafantazírovat. Jak rád bych se do té doby vrátil a podle tohodle nového scénáře si to zopakoval.


V rámci Bobříka odvahy hrajeme první den večer Černého punťu. To je taková drsná výprasková hra. Tahají se lístečky, které jsou bílé, ale na jednou je Černý punťa. Kdo ho vytáhne, kledne si na postel a od ostatních dostene výprask na zadek. Každý podle své věkové kategorie, tedy na omezený počet ran. Pouze u mě jako u vedoucího žádné omezení není. Pokud ho vytáhnu já, můžu dostat od kluků libovolně velký opravdový výprask.

 

V téhle hře jsmeudělal malilinký podovod. Černého punťu jsem měl totiž v rukávu. Takže kluci tahali bílé lístečky a vždy si velice odechli. Až skoro ke konci jsem tahal já a samozřejmě jsem si do ruky vysunul Černého punťu, takže jsem ho vytáhl já.

 

Bylo rozhodnuto. Klekl jsem si na postel a vystrčil jsem zadek. Kluci dostali vojenský řemen, kterými jsem měl opásané tepláky, aby mi nepadaly, protože jsem měl v zadní kapse opravdu hodně věcí. Dostal jsem symbolický výprask, který byl trochu vzrušivý, ale bolel hodně málo, spíše vůbec.

 

Tak jsem řekl, že aby byl můj Bobřík zasloužený, že výprask zopakujeme, bude několikakolový a kluci mě při něm nemají šetřit. První kolo bude znova řemenem, druhé kolo prutem, který jsem vezli na zítřejší hru Miriši, třetí kolo velkou vařečkou, kterou našli kluci v kuchyni a čtvrté kolo laminátovým ukazovátkem. A jako bonus bude páté kolo, kdy může každý použít libovolný z těhle čtyř nástrojů. Pravidlo je takové, že kdo dává výprask, dvá jak chce velké rány a libovolný počet, ale v daném kole může jít jenom jednou.

 

První kolo začalo řemenem a bylo celkem příjemné. Pár ran, zejména od Pepíka pěkně sedlo a bylo cítit, ale to bylo spíše vylepšením, než že bych při tomhle výprasku nějak trpěl. Následovala přestávka, aby si můj zadek odpočinul. Na tepláky jsem zase nandal pásek, takže mi nesjížděly.

 

Pepík mza chvíli mpřišel s prutem a vyzval mě, abych vystrčil zadek na pokračování. Docela bylo vzrušující, jak ho to baví a jak sám přišel v přesný čas, kdy měl výprask pokračovat. Poslechl jsem jeho příkaz a vystrčil jsem zadek a výprask pokračoval druhým kolem prutem. To už štípalo více, zvláště Pepík si dal záležet, takže jsem chvílema stahoval půlky bolestí. Většina kluků ale dávala výprask hodně malý, takže to byl spíš odpočinek a kuráž k většímu výprasklu našli asi čtyři kluci. Z toho jedne chtěl jít dvakrát, což ale Pepík ohlídal. Skoro jsem zalitoval, že ho nenechal, ale pravidla jsou pravidla.

 

Po tomhle výprasku mě už zadek trochu pálil. Zase byla přestávka, po níž přišel Pepík s vařečkou a opět jsem byl vyzván, abych vystrčil zadek na pokračování výprasku. Poslechl jsem a vyřačeka začala dopadat na můj zadek. Následovala další přestávka a po ní pokračování laminátovým ukazovátkem. Přesně tím ukazovátkem, podle nějž vznikla má přezdívka Laminát. Měl jsem premiéru a máůj zadek pocítil, jaké to je, když s ním vyplácím ve škole své žáky. Snášel jsem to statečně, sice to bolelo více, ale dalos e to vydržet. Ovšem druhý den jsem měl od ukazovátka na zadku docela slušná jelita.

 

Páté kolo bylo nejvzrušivější. Musel jsem sundat z tepláků pásek, protože někteříé kluci mě chtěli dávat výprask na zadek páskem. Jirka to komentoval, že teď mi možná při výprasku tepláky sjedou a že to bude zajímavější.Ujistil jsem ho, že se nemusí bát, ale že kdyby mi náhodou opravdu sjely, přidám jim klidně ještě jedno kolo na holou.

 

Představ adalšího kola výprasku na holou byla docela vzrušivá a tak jsem si tepláky před začátkem výprasku nijak nevytahoval výše, jako před tím, ale nechal jsem je docela nízko. Kluci střídali nástroje, následovaly menší a větší výprasky a tepláky posutpně opravdu sjížděly. Jirka na to šel chytře a mířil blízko plné zadní kapsy, čímž kapsu rozhoupala tepláky při výprasku od něj opravdu sjely a kluci měli k dispozici můj holý zadek, protože s sebou stáhly i slipy, které jsem měl také docela nízko.

 

Po krátké přestávce následoval závěrečný výprask na holou, který si kluci docela užívali. Teď už to bolelo asi od poloviny kluků a dostal jsem pořádně za vyučenou. Po zaslouženém výprasku mě zadek opravdicky pálil a byl jsem rád, že jsem to měl za sebou.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.