Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Výprask ve vzpomínkách

admin

23.12.2017

Povídky

Přečteno: 2916

Komentářů: 0


Vzpomínky na jeden výprask – trochu vylepšené, jak bych to udělal dnes s odstupem času, kdyby se šlo do té doby vrátit. Tenkrát se to stalo trochu jinak, ale když jsou ty Vánoce, proč to nevylepšit a trochu si nezafantazírovat.


Jsme v klubovně po návratu z dopoledního programu, kdy jsem byli na výletě v lese. Já jako vedoucí a šest kluků, kteří se účastní tohoto turnusu příměstkého tábora. Na výletě jsem hráli různé hry a padla i sázka, kterou jsme prohrál. Výhrou pro kluby bude to, že si klenu ke stolu na židli a vystrčím zadek, který bude mít každý z kluků k dispozici na půl minuty, kdy mi bude moct dát přes zadek výprask, dle svého uvážení.

 

K dispozici je vojenský opasek, velká prádelní vařečka, prut, s kterým jsme hráli hru Miriši a dřevěná laťka. Ve skříni mám ještě opravdovou ratanovou rákosku, ale tu jsem klukům k dispozici nedal. I když by si ji na mě vyzkoušeli rádi a žadonili :)

 

V rohu je na stativu zapnutá kamera, která vše natáčí a začínáme. Na sobě mám kraťasy kapsáče. I když mám v zadních kapsách nějaké věci, místa mezi nimi pro výprask je dost.

 

Začíná Filip, který je nejmenší a zadek mi spíš hladí, než by to byl výprask.Aspoň mám čas se připravit a aklimatozovat na to, že třeba další kluci přitlačí. Po Filipovi jde starší Tomáš, který se ale přizpůsobuje a můj zadek šetří. Ale už to aspoň malý výprask připomíná. Po něm jde Filipův starší brácha Petr, ten má taky respekt a navíc má o něco méně pádnou ruku, než Petr.

 

V druhé polovině výprasku nastupují starší kluci. Jirka začíná malimý ranami, ale přitvrzuje. Tenhle výprask už je chvílema i na zadku cítit. Teď teprve přichází to pravé vzrušení. Chvílema po silnějších ranách zadek na chvíli zastrkuji a při tom mi sjíždějí kraťasy, které jsem ani na začátku výprasku neměl příliš vysoko. Tohle už se výpraskem nazvat dalo.

 

Nastupuje Jirkovo dvojče Pepa, který mi dává výprask v podobném duchu. Nejprve mírný vzrušivý začátek, pak přitlačí, zadek pálí, při mimovolném pohybu jdou kraťasy zase níže. Nejstarší Ondra to komentuje tím, že mi kalhoty za chvíli spadnou úplně. Ale nespadly. Nespadly ani při závěrečném výprasku od Ondry, v jehož závěru to už byl opravdický výprask, při kterém jsem zatínal zuby. Kalhoty při něm zase sjely, takže byly asi ve dvou třetinách a tak Ondra dal pár štiplavých ran řemenem přes horní část zadku, který už nebyl ničím krytý.

 

Tomáš, který viděl tři poslední výprasky od velkých kluků, se nyní dožaduje druhého kola. Chtěl by mi taky nažezat pořádně. Před tím si netroufal, když Filip před ním dával takové malé rány. Přemýšlím, zda dát klukům ještě jedno kolo. Nakonec si říkám, když výprask, tak pořádný a souhlasím. Ondra to zaes komentuje, že při něm mi ale kalhoty už určitě spadnou. Tvrdím, že ne a že pokud ano, budou mít ještě třetí kolo a to bude v tom případě na holou a budou moct použít rákosku, která je ve skříni. Navíc se v tom příopadě ještě domluvíme na další výprask za dva týdny, který bude tříkolový. Kluci souhlasí, sázka je strvzena.

 

Začíná zase Filip, který nemá sílu a je rád že se trefí. To je pohoda. Ale Tomáš mě nešetří a dostávám od docela slušný výprask, který poměrně bolí. Kraťasy jedou ještě níž a jsou už v půlce zadku. Je jen otázkou času,kdy se přehoupnou přes ten bod, kdy už prostě sjedou. Od Petra jsem moc velký výprask nedostal, poctivě se držel toho, aby výprask šel přes kalhoty, takže to nebolelo.

 

Začíná Jirka a je jasné, že během tohodle výprasku už kalhoty dolů půjdou. Jirka dal pár ran přes spodní čaást zadku přes kalhoty, potom pár lehčích na horní holou část a potom pár silných, dobře umístěných na spodní část přes kalhoty. To už ale kalhoty jely dolů. Tomáš hned ochotně vyndal ze skříně rákosku, ale Jirka dokončil výprask prutem. Zadek jsem měl docela slušně červenej.

 

Pepa začal řemenem na holou, potom si vzal prut a nakonec zkusil rákosku. Tak tohle už byl opravdový výprask. Zadek jsem měl v jednom ohni a zatínal jsem zuby. Kluci okolo byli v tranzu a povzbuzovali. A byl tu závěr od Ondry, který zkusil na začátku rákosku a le na závěr si vzal řemen, kterým mě nařezal pořádně na holou.

 

Zadek mě po výprasku přecházel barevně z červena do modra a pořádně pálil. Tomáš zase litoval, že mi kalhoty sjely až po výprasku od něj. Ondra mu řekl, že se dočká za dva týdny. To jsme se dohodli, že pokud mi kalhoty zase sjedou, bude na závěr celé jedno kolo, kdy dostanu od všech od začátku na holou.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.