Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Kolo pravdy trochu jinak

admin

01.07.2017

Zajímavosti

Přečteno: 2602

Komentářů: 0


Před pár lety jsme zde představili superhu Kolo pravdy. Dnes mám námět, jak se na ni dá podívat i z jiného úhlu pohledu a přistoupit k ní další variantou.


Zmíněná hra Kolo pravdy byly před časem popsána zde. V její klasické podobě, pokud ji třeba bude hrát vedoucí ve svém oddílu, dostane od členů, u kterých je oblíben na zadek málo (symbolicky) a od případných rebelů, kteří ho moc rádi nemají, dostane naopak hodně.

 

Nová varianta je použitelná třeba i v komunitě spankerů, kde si ji může zahrát postupně každý s ostatními členy komunity (party). Pouze symbolický nebo malý výprask nahradíme erotickým výpraskem, v kterém začneme malými ranami, které postupně lehce stupňujeme, ale opět po chvíli prokládáme malými ranami. Nejde tedy pouzze o stupňování intenzity o malých ran k velkým, ale i o zpětný návrat k malým ranám. Takto provedený výprask vzrušuje, zvláště, když jej proložíme i hlazením zadku.

 

Má-li člen svého vedoucího v oblibě, snaží se mu dát takový výprask na zadek, kterým ho co nejvíce vzruší. Výprask pootm může i více vystupňovat, podle reakce vedoucího, podle toho, jak moc ho výprask bolí. Bude-li např. vedoucí subík, může takto dostat i docela pořádný výprask, protože vzrušení mu zatlumí bolest a vydrží opravdu hodně.

 

Naopak, pokud vedoucí oblíbený není, dostane obyčejný výprask na zadek, provedený tak, aby ho co nejvíce bolel a aby se při něm nevzrušoval.

 

Při organizaci takovéhoto výprasku více členy je dobré zorganizovat pořadí výprasků od jednotlivých členů tak, aby se střídali ti, kdo budou dávat erotický výprask a ti, kdo budou dávat opravdový výprask. Tyto dva druhy výprasků by měly být prostřídány, přičemž by se mělo začít erotickým výpraskem, aby se vedoucí hned na začáku vzrušil. Pokud převažují příznivci, je možno erotický výprask zařadit i nakonec pro celkové zklidnění zadku a pozitivní dojem z celé superhy.

 

V praxi jsem hráli tuto superhru s vedoucím, který měl ve skupině 16 osob pět nepřátel (N), osm velkých stoupenců (S) a tři osoby byly spíše neutrální (X). U jeho nepřátel byla ještě jasná úrověň. Od jednoho se dal čekat opravdu pořádný výprask (N5), od druhého menší, ale pořád ještě citelný opravdový výprask (N4) a od ostatních tří trochu silnější, ale nijak dramaticky velký výprask (N3). Sled výprasků byl tedy sestaven takto: S – X – S – N3 – S – N4 – S – X – N3 – S – X - N3 – S – N5 – S – S. Vedoucí měl možnost se na začátku nechat vzrušit svým příznivcem, po němž přišel středně velký výprask od neutrálního člena, který ho při míře vzrušení nebolel. Přišel další vzručující výprask po němž přišel první nepříznivec, který na jeho zadek přitlačil, takže si vedoucí poprvé při tomto výprasku lehce ufňuknul. Opět dostal lehký vzrušující výprask a po té pořádný výprask od svého druhého největšího nepříznivce. Po něm mu obnovil zcela zmizelé vzrušení další příznivec a lehký výprask dostal i od neutrálního člena. Ten mu původně chtěl dát větší výprask, ale po shlédnutí toho velkého výprasku se rozhdol vedoucího šetřit. To se hodilo přes středně velkým výpraskem, který následoval, ale který vedopucí ustál jenom slabým usyknutím. Opět dostal lehlý vzrušující výprask na nějž navázal trochu větší výprask od neutrálního člena, čímž vzrušení vedoucího ještě zvětšil. Vedoucí tím byl skvěle připraven na středně velký výprask, který následoval a díky tomu jej moc nebolel, protože ve svém začátku jej naopak ještě více vzrušil. Až v závěru si vedoucí zase trochu ufňukl. Následoval lehký výprask od nejkvětšího profíka, který jej vzrušil na maximální míru před největším výpraskem, který na něj čekal. Proto byl konec tohoto vzrušujícího výprasku silnější, aby se co nejvíce přiblížil intenzitou začátku výprasku od největšího nepříznivce. K ustání tohoto výprasku musel vedoucí hodně zatínat zuby, ale bez zvukových projevů bolesti to stejně nezvládl. Byl rád, když to měl za sebou a auž ve výprasku pokračovat nechtěl. Teď už ho ale čekaly pouze dva lehké výprasky od jeho stoupenců, které mu zadek uklidnily a dostaly ho opět do pohody.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.