Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Laminát se dočkal na Velikonoce pořádného výprasku

admin

17.04.2017

Informace

Přečteno: 2495

Komentářů: 0


Dnes je Velikonoční pondělí a tak zatoužil Laminát po výprasku. Tužba se mu splnila a zřejmě dostal zatím největší výprask ve svém životě.


Na Velikonoční pondělí sice dostávají od koledníků na zadek holky. Laminát si ale dnes objednal koledníka, který dostal toto zadání: "Chtěl bych dnes u mě doma u nejprve příjemný delší eroický výprask s proměnlivou intenzitou a potom opravdový výprask přiměřené, ale Tebou určené intenzity. Vím, že to bude bolet a nebude to příjemné, ale chci to zkusit a zažít. Chci tuhle představu proměnit ve skutečnost. Pokud najdeš tu správnou intenzitu, věřím že si ho budu po čase chtít zopakovat."

 

Našel koledník Tom tu správnou intenzitu? Těžko říct. Dle očitých svědků Laminát během erotického ani opravdového výprasku nevydal ani hlásku a držel statečně. Přitom výprask, podle fotografií Laminátova zadku po výprasku, opravdu malý nebyl. Laminátovi se opravdu špatně sedí. Horší má pravou půlku, takže když přenáší váhu na levou půlku, chvíli sedět vydrží.

 

 

Detailní foto Laminátova zadku

 

Detail pravé půlky Laminátova zadku

 

Foto prostřednictvím zrcadla

 

Foto prostřednictvím zrcadla

 

Foto prostřednictvím zrcadla

 

Foto prostřednictvím zrcadla

 

 "Byla to kvalitně odvedená práce. Řekl bych, že to byl největší výprask, který jsem zatím dostal. Jsem spokojený, dost jsem si to užil. Chvílema to docela i bolelo, ale ne tak, aby se to nedalo vydržet. Odhaduju, že zadem bude potřebovat aspoň dva týdny na zahojení a pak si to rád zopakuju. Příští výprask může být klidně i o něco menší, abych mohl na zadku dřív sedět."

 

Pravopu půlku má Laminát hodně bolavou a přiznává, že na ní moc sedět nejde. Přejme mu tedy, ať se mu zadek brzo zahojí a může na něj dostat co nedřív další výprask.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.