Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Prosba o pomoc

admin

28.12.2014

Informace

Přečteno: 3065

Komentářů: 0


Zdravíme vás s novým rokem a přicházíme s výzvou o pomoc portálu Na zadek.cz.


Poslední dobou přibývá zakomplexovyných hlupáků, kteří neumí jinak uplatnit své sebevědomí, než hackováním našeho serveru. Bohužel marně sháním kohokoli, kdo by byl ochoten (a to i za peníze) mě naučit obraně proti tzv. „re inject“. PHP i MySQL jsem se naučil jako smaouk a vzhedem k tomu, že nepatřím k nejmladším ročníkům, a že neumím vůbec anglicky, težko se sám naučím nové technologie prací s MySQL, která hackování databáze neumožní.

 

Nebaví mě ale a hlavně nemám čas, stále přes databázi ručně opravovat, co si zde který zakomplexovaný primitivní hacker vymyslí. Proto stojím před dilema, zda tento portál dále provozovat. Pokud se nenajde nikdo, kdo by byl ochoten mě za finanční odmenu diučit jak PHP tak MySQL, které by vedlo k následní modernizaci mých portálů, tak v dohledné době tento porál a s ním několik dalších, jejichž jsem autorem, skončí.

 

Pokud se někdo ozve, myslím, že se na hodinové odměně dohodneme. Ideálně, kdyby to byl někdo v Praze, kdo by byl schopen se mnou zrevidovat mé PHP scripty, navrhnout jejich vylepšení a to mi vysvětlit.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.