Na úvodní stránku

Dnes je neděle
07.03.2021


Výprask v internetové kavárně

admin

18.02.2013

Povídky

Přečteno: 6386

Komentářů: 3


Co se přihodilo partě kluků při jedné návštěvě internetové kavárny? Tak trochu si za to ale mohli sami. Nebo myslíte, že ne?


Milanovi je devatenáct. Se svým kamarádem Frantou jsou po ulici a nudí se. Franta je o půl roku mladší, ale oba vypadají mlaději, protože neměří ani metr sedmdesát a delší vlasy a hlavně jemné obličeje je dělají mladší.

 

Franta si od Milana připaluje cigaretu a potom si trochu povytahuje džíny, které mu sjely poněkud níž, než si přál. Sjíždějí mu i slipy, ale to vše přikrývá dlouhé triko. Franta občas džíny trochu opovytáhne, ale stále mu zůstávají proklatě nízko, aby byl in.

 

Kluci potkávají svého spolužáka Davida, který jde se svým bráchou Filipem. Franta a Milan mají letos před maturitou na osmiletém gymnáziu. Davida čeká maturita až za dva roky, bude mu sedmnáct, ale díky své velikosti vypadá tak spíš na třináct až čtrnáct let. Filipovi je třináct. Oba kluci si od svých kamarádů připalují cigarety. Filip vypadá v kapsáčových tříčtvrťácích s cigaretou v ruce, kšiltovkou na hlavě a tmavými brýlemi na očích, jako obrovskej borec. David za ním samozřejmě, jako jeho starší brácha, nezůstává pozadu.

 

Před obchodem s elektronikou potkávají kluci dalšího spolužáka Dominika, který chodí do třídy s Davidem. Šestnáctiletý Dominik je tu se svým bráchou Michalem, kterému je dvanáct koukají na cédéčka a mp3. Oba mají na uších sluchátka, takže kluky ani neberou na vědomí, dokud nepřijdou úplně k nim. Filip rozpustile elhce nakopne do zadku Michala, který je v předklonu u výlohy obchodu. Ten si ho až nyní všimne a kopanec do zadku mu samozřejmě oplatí. Filip si potom povytahuje své kapsáče, které mu po přesném zásahu Michalovou nohou do zadku sjely poněkud více, než bylo dle jeho představy. Filip je ale šikovný a své kalhoty má sice hodně nízko, ale ve stabilné výšce, takže mu nesjíždějí a na rozdíl od Franty a Milana je nemusí každou chvíli povytahovat.

 

Dominik se zdraví s Davidem. Dal si dva šluky z jeho cigarety, ale sám si svoji nezapálil. Nekouří ani jeho brácha Michal. Toho zajímají hlavně cédéčka a mp3 ve výloze, k ekterým se už zase sklání.

 

„To to chceš kupovat?“, ptá se ho Filip

 

„Tahle kapela je super“, podovídá Michal, aniž by odtrhl oči od výlohy.

 

„To můžeem stáhnout z netu a budeš to mít zadarmo“, radí mu brácha Dominik.

 

„To je fakt“, uznal Michal a konečně se odtrhl od výlohy obchodu.

 

Kluci jdou dál. Jdou kolem internetové kavárny.

 

„Nepůjdem něco zapařit?“, prá se Milan. „Mají tu pár super her“.

 

„Můžeme“, řáká Franta. „A rovnou si tu můžeš stáhnout tu tvoji kapelu“, dodává k Michalovi.

 

Michal nemá na co stahovat, ale Filip s Davidem mají oba flešky a David má v kapse i nějaké volné cédéčka. Však on i Filip mají kapsáče, ve kterých mají v kapsách věcí opravdu dost.

 

Kluci vedjdou do internetové kavárky a zaberou počítače. Po chvíli tu jsou sami, protože dva lidé, kteří tu byli, po chvíli končí a odchází.

 

Kluci chvíli paří hry, Michal si stahne a vyplálí svoje písničky a potom kluci z nudy brouzdají po netu, kde se dá. Nakonec se shromáždili kolem dvou počítačů a koukají na možné i nemožné stránky.

 

Franta náhoodu otevře nějakou stránku s tématikou výprasků a prohlásí žertem, že tohle ho čeká doma, pokud za měsíc neodmaturuje.

 

Milan na to říká: „Bylo by docela hustý, kdybych udělal průšvih a fotřík na mě odepnul řemen.“

 

Michal na to říká: „To já naštěstí už od doby, co jsem na gymplu, doma na zadek nedostávám.“

 

Filip se přidává: „Na mě to už doma taky nezkoušejí.“

 

Kluci si promítnou pár vydejí s výprasky a Franta to okomentuje, že je to husté. Jenže to už je u nich obsluha internetové kavárny. Je to asi třicetiletý muž a ten klukům říká: „A copak? Vás zajímají výprasky?“

 

„Docela husté stránky“, říká Michal.

 

„A což to takhle vyzkoušet i v praxi?“, prá se obsluhující muž.

 

„Jak v praxi?“, ptá se necápavě Filip.

 

„Dostat na zadek v reálu bude přece hustější, než na to jenom koukat?“, říká muž.

 

„To nám jako chcete dát na zadek?“, ptá se David.

 

„Přesně“, odpovídá muž.

 

„Tak to nemám zájem“, uškllíbá se Dominik.

 

„No ono to ani nebude moc o zájmu. Je to spíš jedna z možností výběru, ale volba bude na vás“, říká obsluhující muž. „Víte o tom, že tyhle stránky jsou až od 18 let?“

 

„To mě nemusí vzrušovat“, říká Milan, „protože mě už 18 bylo.“

 

„A mě taky“, šklebí se Franta.

 

„Zákony jste porušili všichni“, ubezpečuje je muž. Vy, kterým není 18, nemáte na tyhle stránky koukat. A vy, kterým už 18 bylo, jim je nemáte ukazovat.. Tak co? Jak to vyřešíme? Sami a nebo oficiální úřední cestou?“

 

„Oficiální úřední cesta jsou policajti?“, ptá se Milan.

 

„Přesně.“

 

„Tak to nechci“, říká Franta a Milan přikyvuje, že on taky ne.

 

„A sami, to je jako, že nám dáte výprask na zadek?“, ptá se Dominik.

 

„Chápavý kluk“, pochválil ho muž.

 

„Čím a kolik?“, ptá se prakticky Michal.

 

„Řemenem pětadvacet. Menší dostanou nejdřív a menší, pak vy prostřední trochu větší a nakonec plnoletí ještě větší.“

 

„Já beru radši ten malý výprask“, říká Michal a Filip se k němu přidává, že on taky. Následně přikyvují i Dominik s Davidem. „Výprask je lepší, než průšvih.“

 

„No jo, co nám zbývá. Snad to přežijeme“, říká Franta.

 

„Tak se vrátíme do dětství a dostaneme zase po delší době pár na prdel“, souhlasí i Milan.

 

Obsluhující muž zamyká vstupní dveře. Zřejme, aby mu kluci neutekli a asi také proto, aby sem nepřišel v době výprasku nikdo cizí. A třetí důvod je, že už zavárá. Do prostředka postavil klekačku a pokynul Michalovi, aby si na ni klekl a vystrčil zadek.

 

Michal si kleká na klekačku a jeho vystrčený zadek je připravený na výprask. Michal je na tom z kluků nejlépe, protože má sice džíny také moderně nízko, ale ne zase tak supermoderně, že by mu koukala třetina zadku. A tak, i když Michal poctivě vystrčil zadek a džíny mu trochu sjely, stále drží dobře a Michal se nemusel bát, že by mu během výprasku sjely pod zadek.

 

Na Michalův zadek začaly dopadat první rány řemenem. Michal statečně drží, rány nejsou příliš velké. Muž dodržel slovo a Michala, jako nejmladšího, šetří. Pouze na posledních pět ran trošičku přitlačil, ale Michal to snáší statečně a ani nemukl. Výprask ho nebolel a nebo jenom málo, protože když skončil ho okomentoval slovy „docela hustý výprask“.

 

Na klekačku si teď kleká Filip. Ten je na tom hůře, protože při tom, jak vysttčil zadek, mu jeho kapsáče poměrně dost sjely a má je nyní někde ve třetině zadku. Filip to ale neřeší. Viděl, že výprask, který dostal Michal, byl malý a tak je mu to celkem jedno. Kalhoty mu při každé ráně sjíždějí, ale muž ho stejně jako Michala šetří a tak Filipovi nevadí, že psolední druhou půlku výprasku dostává částečně pře sslipy ačástrčně na úplně holý zadek, protože ke konci mu sjely pod úroveň zadku i slipy. Ani Filip si zjevně z výprasku nic nedělá. Možná proto, že muž ho ušetřil a na pět poslendích ran nepřitlačil víc, když mu je dával už na holou.

 

Na klekačku jde teď Dominik. Ten měl nápad, jestli by si mohl před tím kalhoty povytáhnout, ale muž na to říká, že chce aby měli všichni stejné podmínky a že tedy ne. Každý ať si je nechá tak, jak je má teď, když o nějakém výprasku neměl ani tušení. Dominik uznává, že je to fér.

 

Dominik dostává o něco větší rány, ale ne o moc. Taky ho výprask nějak moc nebolí a to i přesto, že mu džínové tříčtvrťáky přibližně v polovině výprasku sjely pod úroveň zadku a stáhly s sebou i Dominikovy trenýrky. Muž teď trochu ubral na intenzitě rad, ale při posledních pěti ranách zase trochu přitlačil, až Dominik při poslední ráně mírně usykl.

 

„Docela husté“, pošeptal Dominik po výprasku bráchovi. To už si ale klekal na sedačku David. Tomu sjely jeho kapsáčové tříčtvrťáky obtěžkáné ještě hodně věcmi v kapsách, ještě dříve než Dominikovi.. Došlo k tomu asi po páté ráně a tak David dostal skoro celý výprask na holý zadek. Muž mu ale dával menší rády a přitlačil až na pět posledních, kdy si David usykával.

 

Davida vystřídal na klekačce Franta, který s epřed tím, zajímal, o kolik dostane víc. Muž mu řekl, ať se nechá překvapit. Franta mlčky poslechl. Džíny mu při výprasku postupně sjížděly, takže i jeho čekal závěr výprasku na holý zadek. Ale přežil to se ctí, bez jediné hlásky.

 

Džíny sjely při výprasku samozřejmě i Milanovi. Postihlo ho to ještě dříve, než Frantu, protože mu sjižděly rychleji. Díky tomu asi dostal oněco větší výprask než Franta, ale i on to ustál se ctí.

 

„Tak co, jaké to bylo?“, ptal se muž.

 

„Takhle malé výprasky jsou docela husté“, řekl Filip. „Ale opravdický výprask na azdek bych fakt dostat nechtěl.“

 

Michal, Filip a David souhlasně přikyvovali. Franta s Milanem se trochu drželi za zadky, které je malilinko pálily. „Šlo to“, řekl Franta.

 

„Lepší než jenom koukat na nějaké videa, co?“, ptal se muž.

 

„Ze začátku se na to koukalo pěkně“, řekl Franta, „kdybych ale nedostal na konec taky a ještě víc.“

 

„Takže takový výprask, jako dostali třeba Michal a Filip, bys bral?“, ptal se muž.

 

„Takový v pohodě“, zamachroval Milan.

 

„Tak zase někdy přijďte“, pozval je obsluhující muž a odemkl dveře. Kluci odešli. Michal s Dominikem řekli ve dveřích nashledanou, Filip s Davidem se přidali s pozdravem už z venku. „Spíš naneshledanou“, zavtipkovali Franta s Milanem.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

Já na holou dostávám rád

05.07.14 13.08

Dušan

RE:Bez nadpisu

19.11.13 15.47

Laminát

Bez nadpisu

03.10.13 21.37

Lukaš

Číst komentářeZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.