Na úvodní stránku

Dnes je neděle
07.03.2021


Jak mě spolužák nakopal zadek

Matěj

20.12.2012

Zajímavosti

Přečteno: 2928

Komentářů: 0


Tahle příhoda se mi stala na začátku letošního školního roku.


Začalo to docela nevinně. Můj soused v lavici Honza se pohádal s naším novým spolužákem Láďou, který přišel na začátku školního roku. Honza měl v té hádce navrch a já ho tak trochu podporoval úšklebky. Láďovi došly argumenty a ve vzteku smetl z lavice všechny Honzovy věci. Udělal to tak důkladně, že se na zemi ocitly i všechny moje věci, které jsem měl na lavici.

 

Honza toho na lavici moc neměl. Jenom sešit a penál, které přistály na lavici před námi. Jeho kamarád Franta mu věci podal. Já to měl horší, protože jsem měl na zemi dost věcí a tak jsem se předklonil a začal jsem to sbírat. Jak jsem tak byl v předklonu a měl jsem vystrčený zadek, Láďa mi do něj uštědřil kopanec. A po něm následoval další.

 

Byly to malé kopance, které mě nebolely. Dokonce mi naopak byly příjemné a tak jsem se sbíráním věcí nespěchal. Rozhodl jsem se, že v předklonu budu sbírat tak dlouho, dokum mě Láďa bude do zadku kopat. Láďa mi dal kopanců šest a potom toho nechal. Dosebral jsem teda svoje věci a dal je zpátky na lavici.

 

Protože jsem kopance dostal před celou třídou, tak jsem si to nechtěl nechat líbit a aspoň pro formu jsem šel do Ládi lehce strčit. Tím náš konflikt skončil.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.