Na úvodní stránku

Dnes je neděle
07.03.2021


Jaký byl můj první výprask

Matěj

19.12.2012

Zajímavosti

Přečteno: 6323

Komentářů: 3


Jmenuji se Matěj a jsem nováčkem v týmu Na zadek.cz. Proto bych se vám rád představil. Začnu vzpomínkou na můj první výprask na zadek.


Asi se budete divit, ale svůj první výprask na zadek jsme nedostal doma od rodičů, ale ve na táboře. Bylo to o prázdninách mezi 3. a 4. třídou. Měl jsem službu v kuchyni a s kamarádem Pavlem jsme zlobili a dělali blbosti. Vedoucí si nás zavolal do jídelny, kde byli už všichni ostatní. Pavla vyzval, abych přinesl z kuchyně vařečku. On z hecu přinesl tu největší, prádelní.

 

Vedoucí nás vyzval, abychom se předklonili přes stůl nejblíž u dveří a vystrčili zadky směrem k ostatním. Potom jsme oba touhle velkou vařečkou, která byla jenom o něco menší, než můj zadek, na zadek dostali každý výprask, pětadvacet ran. Byly to poměrně malé rány, takže symbolický výprask, který nás nebolel. Mě byl naopak příjemný a Pavlovi myslím taky. Oba jsme potom občas provokovali, ale druhý výprask jsme už nedostali.

 

Já doma výprasky nedostávám, jestli jsem dostal, když jsem byl úplně malý, to si nepamatuju. Možná jako mimino rukou. Ve škole jsem od nikoho dospělého zatím na zadek taky nedostal. Dostal jsem ale od jednoho spolužáka, o tom ale až někdy příště.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

RE:první výprask

04.06.18 23.46

Lukáš

první výprask

13.02.13 10.33

zdeněk

Bez nadpisu

27.12.12 17.32

Číst komentářeZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.