Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Sázky o výprasky

David

12.01.2013

archiv

Přečteno: 5326

Komentářů: 0


Sázíte se občas s kluky o výprasky na zadek? Já moc často ne, ale tenhle týden jsem se vsadil s Rosťou a protože to mám natočené na video, tak mi to nedá, abych se nepochlubil.


Jeden můj spolužák Rosťa, s kterým nejsem zrovna kamarád, se poměrně dost často frajeří, vytahuje, ale hlavně pořád sází. Přišel s jednou sázkou. A to, že si stoupne před školou na čtvrt hodiny nahej. Tak jsem mu řekl, že já klidně taky, protože to znám. Tak se se mnou vsadil, že to nezvládnu. Sázku jsem samozřejmě vyhrál. Kdo to zná, ví že to není složité. Kdo to nezná, tomu to prozrazovat nebudu. Vsadili jsme se o výprask a tak šel Rosťa po škole ke mně domů, kde jsme mu dal pětadvacet řemenem na zadek. Koho to zajímá, viedo najde zde.

Měl jsem docela chuť mu nařezat pořádně, ale nakonec jsme se spokojil s rozumným výpraskem, který vidíte na videu.

Rosťa měl chuť se sázet dál a tak se se mnou vsadil, že vypije dřív tři půllitry vody, než já jeden a položím ho na stůl. Tak to jsem se vsadil klidně a Rosťa ode mě dostal druhý výprask na zadek. To už jsem nenatáčel, protože by ty výprasky stejně byly úplně stejné.

Protože mám kámoše, kterému se výprasky líbí a rád by viděl, jak zase dostávám na zadek já, aniž by to bylo myšleno ve zlém, ale naopak, tak jsme se v třetí sázce trochu obětoval a přistoupil jsme na sázku, kterou prakticky nešlo vyhrát a dostal jsem výprask i já. Na ten se můžete podívat zde. Ne že by mi takový výprask nějak vadil, protože jak jste si asi přečetli v mých předchozích článcích, trénink na podobné výprasky mám dobrý. Ale od Rosti jsem ho fakt nemusel. Ale co, já jemu dal dva, tak proč bych si jeden nenechal oplatit :))))))) Když je to pro mého dobrého kámoše, který na to rád kouká :))))))))))))))))

 

David 2006-09-24


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.