Na úvodní stránku

Dnes je neděle
07.03.2021


Martinova poradna

admin

05.01.2013

Zajímavosti

Přečteno: 2881

Komentářů: 0


Martinova poradna byl nepravidelný seriál, který měl sloužit těm, kdo jsou na tom stejně nebo podobně jako Martin, o kterém jsme nedávno psali. Jsou-li vám příjemné malé výprasky, pak je tato poradna určena právě vám. Dneškem ji obnovujeme.


Před časem jsme publikovali reportáž „I výprask může být příjemný“, která vyšla původně na Speed Expressu. Protože Martin, o kterém reportáž je, je našim externím spolupracovníkem a na našem serveru publikuje, dohodli jsme se s ním, že povede tuto poradnu.

Martin je sice ještě hodně mladý, ale kdo si přečetl zmíněnou reportáž, pochopil, že nějaké ty zkušenosti již má. Proto se rozhodl se s vámi o ně podělit. Máte-li na toto téma dotazy, můžete je posílat na email m.poradna(Z)nazadek.cz a nebo, pokud váš dotaz nneí hodně soukromý a nechcete-li, aby byl zcela anonymní, můžete k němu využít nové téma v diskusi s názvem Martinova poradna. Tam se teď těžiště Martinovy poradny přesouvá. Samozřejmě závěry z diskuse či upoutávky na ní, bude-li to účelné, zveřejníme i v magazínu. Starší články z Martinovy poradny z důvodu toho, že časem pozbyly aktuálnosti, opakovat nebudeme.

Protože jde o archivní článek, ale Martinovu poradnu opravdu obnovujeme, budou vám spolu s Martinem radit i Papíno a Matěj. Mají podobné zkušenosti jako Martin a budou vám věkem bližší, protože Martin je už o 7 let starší.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.