Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Kouzlo superher a antiher

King

04.01.2013

Hry

Přečteno: 3202

Komentářů: 0


Jak mohou učarovat superhry a antihry? Co vás k nim může přitahovat? Je to vzrušení či dobrodružství?


Pár superher jsme vám zde již představili, takže víte, o co jde. Superhra či antihra se dá udělat téměř z každé hry, která nemá příliš složitá pravidla. Antihra většinou dopadne tak, že se nedá hrát, ale upravíte-li pravidla, pak sice snížíte její recesi, ale hrát ji jde. A to za to stojí.

Mě superhry a antihry učarovaly asi od deseti let. Je to pro mě jak vzrušení, tak dobrodružství. Člověk doposledka neví, zda bude při hře jenom divákem, či zda bude dávat někomu výprask na zadek a nebo výprask na zadek sám dostane. Mě superhry a antihry učarovaly asi od deseti let. Je to pro mě jak vzrušení, tak dobrodružství. Člověk doposledka neví, zda bude při hře jenom divákem, či zda bude dávat někomu výprask na zadek a nebo výprask na zadek sám dostane. A když nastane to, že dostanu výprask na zadek, tak navíc nevím, jak bude veliký. Takže je zde napětí opravdu do posledka. Proto tyto superhry a antihry přitahují většinu kluků, kteří u nich vydrží celé hodiny.

Neznám kluka, kterého by nebavilo někomu druhému uštědřit aspoň symbolický či menší výprask na zadek. Ještě více kluků se na takovouto podívanou rádi dívají. Dostat na zadek sám se sice většině kluků nelíbí, ale je-li výprask malý a dá-li se snést, což, je-li rozumná parta, je, pak to za tu podívanou a požitek z vyplácení druhých stojí. Pokud se pak mezi hráči nejde někdo, komu jsou malé výprasky příjemné, a takových lidí pár znám, pak už není vůbec co řešit. Takový člověk se bez superher či antiher dlouho neobejde.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.