Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Superruleta

King

26.12.2012

Hry

Přečteno: 3274

Komentářů: 0


Superruleta je další superhra, kterou vám dnes chceme představit. Třeba vás zaujme a s chutí si jí zahrajete. Naše sbírka super her se nám tak rozrůstá.


Superruleta je hra obdobná ruské ruletě, akorát, že v ní nejde o život, ale o výprasky. Zásobník nahrazuje hromádka složených lístečků a je jen na vás, budete-li mít všichni dohromady jeden zásobník a nebo každý svůj. Pokud hrají tuto superhru lidi větších věkových rozdílů, doporučuji, aby měl každý svůj zásobník.

V zásobníku jsou lístečky s různě velkými výprasky, kde je napsáno kolik ran a čím a zda jde o symbolický výprask, či středně velký a nebo třeba i pořádný. Jak velké výprasky si tam zařadíte, záleží na vás. Adrenalinové dobrodružství tomu dává právě to, je-li tam i jeden lísteček s opravdu pořádným výpraskem. Samozřejmě pro zpestření je možno zařadit i lísteček Milost a nebo výprask dle vlastní velikosti s vlastním trváním. Ten je příjemným zpestřením pro ty, komu jsou malé výprasky příjemné. Prostě si nechá dát přesně tolik, kolik je mu nejpříjemnější.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.