Na úvodní stránku

Dnes je středa
03.03.2021


Dobývání

King

24.12.2012

Hry

Přečteno: 3137

Komentářů: 0


Štědrý den odlehčíme hrou pro vaše pobavení. Hra Dobývání je další zajímavou superhrou, která určitě zaujme některé jedince.


Hra Dobývání se hraje nejčastěji v teplácích, které mají kapsu vzadu. Ale dá se hrát třeba i v džínách, které mají zadní kapsy dostatečně daleko od sebe. Princip je v tom, že hráč, který ji hraje s ostatními si dá do zadních kapes určitý počet věcí. Ten je buď předem určený a nebo je dán kapacitou zadních kapes či kapsy.

Ten, kdo tuto hru hraje posléze dostává od ostatních výprask na zadek. Ti se na něm střídají a snaží se mu dát velký výprask, aby ho přiměli si vzít přestávku. Ta je většinou minutová nebo dvouminutová, ale musí se za ní vyndat jedna věc z kapsy. Klidně může být přestávka i dvojitá, pokud si hráč vyndá dvě věci z kapsy najednou.

Účelem protihráčů je takovýmto způsobem hráči vyprázdnit zadní kapsy. Ten už pak nemá nárok na přestávku a v závěru má tato hra dvě varinaty. Při té drsnější mu prostě pořádně nařežou na zadek, při té mírnější se nad ním slitují a když už opravdu nemůže, tak ho nechají.

Výhodnost tepláků s kapsou vzadu je v tom, že kapsa při výprasku nepřekáží. U džín je zase ten půvab, že věci v kapsách jej trochu chrání a jak je vyndavá, tak se této ochrany zbavuje. Jde ale o to, aby ochrana věcí byla přiměřená, aby tomuto hráči šlo vůbec dát výprask na zadek. Mezi zadními kapsami tedy musí být dostatek místa.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.