Na úvodní stránku

Dnes je pátek
23.04.2021


Výprask na rozloučenou

admin

18.12.2012

Povídky

Přečteno: 5996

Komentářů: 2


I tahle povídka je archivní, pře léty už vyšla. Ukazuje, co se může stát učiteli, který rozdává výprasky svým žákům. I výprasky se mohou vracet.


Je poslední den školního roku. Celkem už klid. Laminát supluje u svých oblíbených páťáků a přemýšlí o slibu ředitele, že je asi od září dostane jako svoji třídu. Když to třídě naznačil, bere to celkem s radostí. Se svojí současnou třídní, která odchází do důchodu, si toho moc neužili.

 

Laminát si s třídou povídá, za hodinu jim rozdá vysvědčení a pustí je domů. Během té hodiny je vyrušilo pár dětí z jiných tříd, které mu přinesly kytky.

 

Další zaklepání. Tentokrát ráznější a dveře se otvírají ještě před výzvou k vstupu. V nich stojí deváťáci. A místo kytek mají v ruce pruty, kterými významně máchají ve vzduchu, až to hvízdá. Laminát v tu chvíli pociťuje vzrušení. Vybavuje se mu vzpomínka na nedávný výstup s malým Pavlem, který se drze ušklíbal u tabule a měl drzé poznámky. Když odcházel do lavice, Laminát jej jemně přetáhl ukazovátkem přes zadek.

 

Pavel se tenkrát vzpurně otočil, významně se ušklíbl a prohlásil, že jednou on tuhle ránu Laminátovi jeho vlastním ukazovátkem vrátí i s úroky. Pak beze spěchu odešel do lavice.

 

Právě tenhle Pavel vešel do třídy jako první. V ruce držel pořádný prut, kterým lehce mával vzduchem, aby vyzývavě svištěl. Při tomhle zvuku nabývalo Laminátovo vzrušení na síle.

 

"Tak jsme se přišli rozloučit a je čas toho slíbeného výprasku", oznámil Laminátovi Pavel s drzostí sobě vrozenou.

 

Dva výrostci, kteří stáli za ním přistoupili k Laminátovi, který stál u lavice, ve snaze ho přes ní přehnout. Nedalo jim to ani moc práce, protože Laminát překvapivě nekladl téměř žádný odpor. Když byl položený na lavici, tak i poctivě vyšpulil zadek. Ten byl teď klukům vydán na milost a nemilost. Laminát mohl pouze pasivně sledovat ve velkém zrcadle u zdi, co se bude dít.

 

Výprask začal. Pružný prut v Pavlově ruce začal dopadat s poměrně velkou razancí na Laminátův vystrčený zadek. Dopadal poměrně přesně mezi obě Laminátovy zadní kapsy, takže ani velká peněženka ani organizér v druhé kapse Laminátovi nepomohly.

 

ťáci ze zadních lavic vstali, aby lépe viděli. Tohle byla podívaná. Doposavad přes tuto lavici byl přehnutý vždy někdo z nich a dostával na zadek od Lamináta. Sice málo, ale výprask to byl a s ním spojená ostuda. Teď si mohl přesně totéž na stejné lavici vyzkoušet sám Laminát. Kluci byli tedy vděčným publikem.

 

Výprask se vrátil na Laminátův zadek i s úroky.

Deváťaci se střídali a sázeli je prutem na Laminátův vystrčený zadek. Dva vždy Lamináta přidržovali a dva mu uštědřovali pořádný opravdový výprask na zadek. Byl to pro ně vzrušující zážitek, moct takhle učiteli, který jim ještě před pár dny dával špatné známky a psal poznámky, uštědřit poměrně beztrestně opravdový výprask na zadek.

 

Laminát zatínal zuby, ani nehlesl. Zadek ho už pořádně pálil. V zrcadle sledoval, jak mu na něj nekompromisně dopadají pruty z rukou deváťáků. Těm se role vychovatele náramně zalíbila a rozhodně Laminátův zadek nešetřili.

 

Pavel si všiml Laminátova lamainátového ukazovátka, které leželo na stole. Vzal ho do ruky a teď teprve nastalo to pravé rodeo. Pavel měl sólo a Laminát rudnul v obličeji. To byl panečku výprask, když Laminát dostával na zadek svým vlastním ukazovátkem. Pro Pavla to byla obrovská satisfakce a pro ostatní kluky vzrušující podívaná.

 

Pavel předl ukazovátko svému kamarádu Michalovi a ten ve výprasku pokračoval. Výprask od odpočatého Michala nabral znova na té správné razanci. Laminát měl už zadek v jednom ohni a cítil, jak mu na něm pomalu naskakují jelita. Ukazovátko převzal Kuba a vix pokračoval. Laminát zatínal zuby, ale ovládal se. Věděl, že to nejhorší ho teprv čekají, protože zatím jsou v akci jen ti nejmenší kluci. A jeho zadek už byl v jednom ohni.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

Přeju mu to

23.12.12 21.21

Pavel

Super článek

18.12.12 21.39

Matěj

Číst komentářeZpět


Provozuje Miroslav Pařízek aspol
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.